Увага!!! Путівки!!!

Оголошення!


До управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради надійшла 1 путівка з частковою оплатою 50%, а саме -4735, 50 грн. до державного підприємства України на оздоровлення дитини у ДП «УДЦ «Молода гвардія» (м. Одеса) з 30 травня по 19 червня2019року на V тематичної зміни «Крок до успіху» та надійшла з частковою оплатою 50%, а саме -5252, 10 грн. до державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек» (м.Київ, Пуща-Водиця, 14-та лінія) на V тематичну зміну «Артек – місто професій» із 31 травня до 20 червня2019року. Відповідно до Положення про порядок направлення дітей на оздоровлення та відпочинок до державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек» і державного підприємства «Український дитячий центр «Молода гвардія» з частковою оплатою 50% коштів, затвердженого Наказом Міністерства соціальної політики від 27.06.2018№ 938
1) із частковою оплатою в розмірі 50 відсотків вартості (сплачується за рахунок батьків, осіб, які їх замінюють, або з інших джерел, не заборонених законодавством):
-відмінникам навчання;
-лідерам дитячих громадських організацій;
-членам дитячих творчих колективів і спортивних команд - переможцям обласних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад;
-талановитим та обдарованим дітям - переможцям міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад.
Оплата за проїзд для дітей до ДП «УДЦ «Молода гвардія» (м. Одеса) становить - 700 грн.
Оплата за проїзд для дітей до державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек» (м. Київ) становить - 540 грн.
Путівками забезпечуються діти віком від 7 до 18 років. За додатковою інформацією звертайтесь до управління у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради кабінет № 48 Будинку Рад.
Телефон для довідок: 2-16-85.

Кiлькiсть переглядiв: 88

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.